Четверг, 22.03.2018, 02:28Приветствую Вас Гость | RSS
Школьный двор
Меню сайта
Праздники Украины
Категории раздела
Мои статьи [11]
Математика [50]
Литература [24]
География [66]
История [76]
Химия [21]
Русский язык [61]
Биология [31]
Пословицы скороговорки [39]
Загадки для школьников [68]
Биография русских поэтов и писателей [83]
Биография украинских поэтов и писателей [40]
Биография зарубежных поэтов и писателей [56]
Школьные сочинения [325]
Задачи [15]
Открытки [6]
Рисунки из символов [14]
Шкільні твори на українській мові [174]
Характеристики литературных персонажей (героев) [41]
Физика [14]
Сопромат(Труд) [5]
Астономия [7]
Мифология [22]
Физминутка [5]
Класні виховні заходи [128]
Cценарії свят та виховних годин, інформаційні хвилинки
Поделки для детей [140]
Новогодние костюмы [16]
Песни для школьников [37]
Стихи для школьников [325]
Все на українській мові [321]
Коллекция СМС [25]
Детские игры [39]
Азбука природы [19]
Кредитка
Поиск

Каталог статей


Главная » Статьи » Класні виховні заходи

Святкування 1 травня в різних країнах Інформаційна хвилинка
Святкування 1 травня в різних країнах
 
Інформаційна хвилинка
 
Італія: Древні римляни поклонялися Флоре - богині кольорів і весни, були і фестивалі Флоріалії, присвячені їй. Богиня була представлена маленькою статуєю, прикрашеною гірляндами. Процесія співців і балерин проносили статую мимо священного квітучого дерева . Пізніше цей фестиваль перейшов і до інших країн. Сьогодні Перше травня відоме як найщасливіший день року в Італії. Безліч кольорів поміщені усередині і довкола храмів. Хлопці часто співають серенади своїм коханим цього дня.

Швейцарія: У Швейцарії, на Перше Травня перед вікном дівчини садять соснове дерево.

Німеччина: Німецькі хлопці часто таємно садять травневі дерева напроти вікон улюбленої дівчини.

Чехословакія: Вночі, хлопці в непомітному місці також, як і в Германії, садять травневі дерева (maypoles) перед вікнами коханої.

Англія: Фестивалі, що зародилися в Італії, прийшли до Англії в середні віки. У перший день Травня, англійські сільські жителі встають удосвіта, щоб зібрати квіти. На галявині в селі встановлювали високе травневе дерево. Це дерево зазвичай робили із ствола високої берези і прикрашали яскравими польовими кольорами. Сільські жителі танцювали і співали довкола нього. У танцюристів були барвисті костюми з дзвіночками. Часто сама краща дівчина села вибиралася королевою травня. Інколи вибирали і короля травня. Ці дві люди і управляли танцями і всім фестивалем. За часів Єлизавети, король і королева називалися Робіном Гудом і Мейд Меріан. Травневі дерева встановлювалися в маленьких містах лише на свято, в Лондоні ж і великих містах, вони були встановлені постійно. Проте ці свята дуже дратували пуритан. І коли Фестивалі Першого травня стали дуже веселими і дикими, вони добилися від уряду їх заборони. Проте в багатьох англійських селах фестивалі продовжували святкуватися. В даний час в Лондоні діти ходять по будинках і продають квіти. Всі зібрані гроші вони кидають в колодязь бажань або віддають в різні добродійні організації.

Франція: Для французів травень - місяць священної Діви Марії. У її честь проходять процесії, на чолі яких йдуть юні дівчата. Також на французьких фестивалях Першого травня особливу роль грають корови. Букети квітів прив'язані до їх хвостів, оскільки корови беруть участь в процесії. Кожен прагне доторкнутися до них, бо, згідно приймете, це може принести успіх. Вранці Першого травня всі п'ють тепле парне молоко, яке також може принести успіх протягом року.

Греція: Грецькі діти встають рано вранці у пошуках першої ластівки весни. Коли вони знаходять птицю вони йдуть уздовж будинків і співають пісні весни. Сусіди ж пригощають їх фруктами, горіхами і пірогами.

США: Пуританам завжди не подобалося це свято, тому в США він ніколи так не наголошувався, як у Великобританії. Проте, на Перше Травня танцюють і співають довкола травневого дерева. Діти часто збирають весняні квіти і складають їх в спеціально зроблені паперові травневі кошики, і кладуть їх під двері родичам і близьким друзям, потім дзвонять в двері і втікають, залишаючи такі оригінальні букети квітів як сюрприз. На вечірках, присвячених Першому Травня діти вибирають Травневих королев, танцюють довкола травневого дерева і співають пісні. Часто такі фестивалі проводяться в шкільних парках.

 
Джерело: "Хуторок"
Категория: Класні виховні заходи | Добавил: ZZolotko (14.10.2009)
Просмотров: 942 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
SiteHeart
загрузка...
загрузка...
Друзья сайта

   Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0